PRACA

Na chwilę obecną poszukujemy osób na stanowiska:

Handlowiec

Opis stanowiska pracy:
  • Sprzedaż usług do klientów biznesowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.
  • Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie
Oferujemy:
  • umowę o pracę (pełny etat)
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • miłą atmosferę
Oczekujemy:
  • silnej motywacji w osiąganiu postawionych celów, samodzielności i inicjatywy
  • umiejętności identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • komunikatywności
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B (telefonicznej lub bezpośredniej), dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw branży IT
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w marketingu internetowym, prowadzeniu stron na Facebook i Google+

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres biuro@slmedia.pl wraz z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych.

Programista PHP - WebDeveloper

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych,
  • Utrzymanie serwisów,
  • Techniczne wsparcie Klienta,
Oferujemy:
  • dobre wynagrodzenie
Oczekujemy:
  • minimum 2 letnie doświadczenie przy wdrażaniu aplikacji webowych,
  • znajomość technologii internetowych (HTML 5, CSS, JS, Less),
  • znajomość PHP5.4 i wyżej, JQuery, JSON, MySql, Postgres,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym czytać swobodnie dokumentację techniczną,
  • umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • bardzo dobrej znajomości platformy Symfony 2, 3,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programowania środowiska Android lub .NET